2021-2022-es Országos Gyerekbajnokság LU13 XI. csoportjának eredményei

1. forduló

Gödi SE – DKA II. 34 – 10
Angyalföldi Sportiskola 2 – Váci NKSE 5 – 25
DKA II. – VS Dunakeszi 5 – 21
Veresegyház VSK – Váci NKSE 1 – 35
VS Dunakeszi – Angyalföldi Sportiskola 2 7 – 15
Gödi SE – Veresegyház VSK 27 – 6
Angyalföldi Sportiskola 1 – DKA I. 38 – 1
DKA III. – GSE 38 – 1
Gödöllői KC – Angyalföldi Sportiskola 1 6 – 28
KSA BUDAPEST – XVI.Ker KMSE 13 – 35
GSE – Gödöllői KC 5 – 14
XVI.Ker KMSE – DKA III. 43 – 8
DKA I. – KSA BUDAPEST 9 – 28

2. forduló

XVI.Ker KMSE – Angyalföldi Sportiskola 1 11 – 15
DKA I. – GSE 18 – 23
Gödöllői KC – KSA BUDAPEST 5 – 25
GSE – XVI.Ker KMSE 6 – 31
KSA BUDAPEST – DKA III. 37 – 15
Gödöllői KC – DKA I. 15 – 11
Veresegyház VSK – VS Dunakeszi 3 – 6
Váci NKSE – Gödi SE 15 – 4
Angyalföldi Sportiskola 2 – Veresegyház VSK 14 – 5
Váci NKSE – VS Dunakeszi 16 – 5
Gödi SE – Angyalföldi Sportiskola 2 12 – 11

3. forduló

Gödöllői SE – KSA BUDAPEST 16 – 27
DKA I. – XVI.Ker KMSE 3 – 37
Angyalföldi Sportiskola 1 – Gödöllői SE 36 – 6
XVI.Ker KMSE – Gödöllői KC 31 – 5
DKA III. – DKA I. 28 – 18
KSA BUDAPEST – Angyalföldi Sportiskola 1 6 – 20
DKA III. – Gödöllői KC 9 – 26
DKA II. – Váci NKSE Elmaradt
Veresegyház VSK – Angyalföldi Sportiskola 2 5 – 19
DKA II. – Gödi SE Elmaradt
Angyalföldi Sportiskola 2 – VS Dunakeszi 10 – 14
Váci NKSE – Veresegyház VSK 28 – 5
VS Dunakeszi – Gödi SE 12 – 11

4. forduló

Gödi SE – Váci NKSE 5 – 23
Angyalföldi Sportiskola 1 – KSA BUDAPEST 28 – 7
Váci NKSE – Angyalföldi Sportiskola 1 6 – 26
KSA BUDAPEST – Gödi SE 23 – 12
Gödöllői KC – Gödöllői SE 11 – 10
XVI.Ker KMSE – Veresegyház VSK 39 – 3
DKA I. – Angyalföldi Sportiskola 2 3 – 32
Gödöllői SE – XVI.Ker KMSE 9 – 33
Angyalföldi Sportiskola 2 – Gödöllői KC 16 – 8
Veresegyház VSK – DKA I. 19 – 7

5. forduló

Angyalföldi Sportiskola 2 – XVI.Ker KMSE 9 – 31
DKA II. – KSA BUDAPEST 0 – 10
XVI.Ker KMSE – Gödöllői KC 32 – 6
DKA II. – Gödöllői SE 0 – 10
Angyalföldi Sportiskola 2 – DKA I. 23 – 1
KSA BUDAPEST – Gödöllői KC 17 – 20
Gödöllői SE – DKA I. 29 – 3
Váci NKSE – DKA III. 33 – 9
Angyalföldi Sportiskola 1 – Gödi SE 36 – 3
VS Dunakeszi – Váci NKSE 6 – 17
Angyalföldi Sportiskola 1 – Veresegyház VSK 39 – 4
Gödi SE – VS Dunakeszi 16 – 16
Veresegyház VSK – DKA III. 5 – 12

6. forduló

Veresegyház VSK – Gödöllői KC 8 – 15
Gödöllői SE – DKA II. 36 – 12
DKA I. – Veresegyház VSK 14 – 14
DKA II. – DKA III. 16 – 25
Gödöllői KC – DKA I. 18 – 6
DKA III. – Gödöllői SE 10 – 28
Angyalföldi Sportiskola 1 – Gödi SE 35 – 1
XVI.Ker KMSE – Váci NKSE 17 – 11
Gödi SE – Angyalföldi Sportiskola 2 2 – 16
Váci NKSE – KSA BUDAPEST 22 – 17
VS Dunakeszi – Angyalföldi Sportiskola 1 1 – 19
Angyalföldi Sportiskola 2 – XVI.Ker KMSE 10 – 29
KSA BUDAPEST – VS Dunakeszi 24 – 12

7. forduló

DKA I. – DKA II. 24 – 17
Gödöllői SE – Gödöllői KC 21 – 13
DKA I. – Gödi SE 10 – 25
Veresegyház VSK – Gödöllői SE 10 – 16
Gödöllői KC – DKA III. 15 – 17
Gödi SE – DKA II. 17 – 14
DKA III. – Veresegyház VSK 6 – 20
XVI.Ker KMSE – Angyalföldi Sportiskola 1 15 – 23
VS Dunakeszi – Váci NKSE 13 – 17
Angyalföldi Sportiskola 2 – KSA BUDAPEST 18 – 25
Angyalföldi Sportiskola 1 – VS Dunakeszi 30 – 8
Váci NKSE – Angyalföldi Sportiskola 2 24 – 10
KSA BUDAPEST – XVI.Ker KMSE 17 – 25

8. forduló

KSA BUDAPEST – Váci NKSE 25 – 13
VS Dunakeszi – XVI.Ker KMSE 5 – 27
Váci NKSE – Angyalföldi Sportiskola 1 10 – 21
Angyalföldi Sportiskola 2 – VS Dunakeszi 20 – 4
Angyalföldi Sportiskola 1 – XVI.Ker KMSE 25 – 15
Angyalföldi Sportiskola 2 – KSA BUDAPEST 20 – 19
DKA III. – DKA I. 16 – 18
Gödöllői KC – DKA II. 24 – 12
Gödi SE – DKA III. 32 – 16
Veresegyház VSK – DKA I. 20 – 7
Gödi SE – Gödöllői KC 17 – 9
DKA II. – Veresegyház VSK 10 – 18

9. forduló

VS Dunakeszi – Gödöllői KC 11 – 10
Váci NKSE – Angyalföldi Sportiskola 1 14 – 22
Gödöllői KC – Angyalföldi Sportiskola 2 14 – 21
Váci NKSE – XVI.Ker KMSE 13 – 25
DKA III. – Angyalföldi Sportiskola 1 5 – 41
XVI.Ker KMSE – VS Dunakeszi 24 – 7
DKA III. – Angyalföldi Sportiskola 2 10 – 30
Gödi SE – KSA BUDAPEST 19 – 15
DKA I. – DKA II. 17 – 19
Veresegyház VSK – KSA BUDAPEST 11 – 20
DKA II. – Gödöllői SE 10 – 29
Gödi SE – DKA I. 27 – 13
Gödöllői SE – Veresegyház VSK 16 – 11

10. forduló

VS Dunakeszi – Gödöllői SE 17 – 20
Gödöllői KC – Angyalföldi Sportiskola 1 5 – 35
Angyalföldi Sportiskola 2 – DKA III. 10 – 0
VS Dunakeszi – Gödöllői KC 13 – 11
DKA III. – XVI.Ker KMSE 5 – 43
Angyalföldi Sportiskola 2 – Angyalföldi Sportiskola 1 10 – 37
XVI.Ker KMSE – Gödöllői SE 35 – 8
Veresegyház VSK – KSA BUDAPEST 14 – 18
DKA I. – Váci NKSE 4 – 38
DKA II. – KSA BUDAPEST 10 – 16
Gödi SE – DKA I. 31 – 2
Váci NKSE – DKA II. 28 – 8
Gödi SE – Veresegyház VSK 19 – 8

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.